Stamping Gel — czy warto wybierać te żele do zdobień?

Stamping Gel — czy warto wybierać te żele do zdobień?

Trwała stylizacja paznokci, która zawojowała serca kobiet lubiących mieć piękny manicure, ma wiele zalet, a jedną z ważniejszych jest długie utrzymywanie się efektu. Jest to szczególnie ważne w przypadku misternych wzorów, nikt bowiem nie chce, by pracowicie wykonane zdobienia po krótkim czasie znikały z paznokci. W dodatku, dzięki odpowiednim preparatom, stylizację można sobie znacznie ułatwić. Poznaj Stamping Gel!

Jak zdobić paznokcie?

Hybrydowe czy żelowe paznokcie mogą przybierać taki wygląd, o jakim tylko się marzy, tym bardziej że obecna moda dopuszcza wszelkie rozwiązania. Można malować paznokcie na jeden kolor, każdy paznokieć na inny czy stosować wszelkie inne rozwiązania. Często pożądane są też różnego rodzaju wzorki. Mogą one powstawać z przyklejania na płytki rozmaitych ozdób, jak cyrkonie czy folia, ale też można je malować. Wbrew pozorom, nie potrzeba do tego specjalnych zdolności artystycznych, gdyż dobre preparaty łatwo się rozprowadzają, a ich piękne kolory, głębokie, nietypowe czy z brokatem, dają piękny efekt osiągany bez trudu. Miłośniczki wzorów na paznokciach czy kosmetyczki chcące wykonywać je swoim klientkom mogą sięgnąć na przykład po Stamping Gel, żel do zdobień dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Łatwe używanie

Preparat ten łatwo się rozprowadza, a jednocześnie zapewnia idealne krycie, można zatem spodziewać się, że wzór będzie wyraźny i wystarczy do tego jedno pociągnięcie. Aplikację wydatnie ułatwia fakt, że produkt został zapakowany w tubkę. Precyzyjny aplikator pozwala nanosić go od razu na płytki, w dodatku w odpowiedniej ilości, co zapobiega marnowaniu produktu oraz chroni przed zasychaniem jego resztek wokół aplikatora.

Piękny efekt na wyciągnięcie ręki

Mając odpowiednie produkty i trochę cierpliwości można pięknie wystylizować paznokcie nawet samodzielnie, bez konieczności korzystania z usług manicurzystki. Sprawdź, jakie możliwości dają żele do zdobień i inne akcesoria!

Podobne artykuły